Lista gwiazd w pamiętniku pedofila! Te nazwiska szokują

2019-08-14 13:00

Szok! Na Pedofilskiej Wyspie Jeffreya Epsteina (+66 l.) bywał nie tylko Bill Clinton (73 l.). Lubili tam wypoczywać także Bill Gates (64 l.), Stephen Hawking (+76 l.) czy Naomi Campbell (49 l.). Miliarder skrzętnie notował wszystkie nazwiska w swoim sekretnym pamiętniku...

Przechadzające się po plaży nagie nastolatki, seks świątynia na szczycie wzgórza, prywatne lądowisko dla helikopterów, wystawne uczty i balangi na końcu świata. Na Karaibach Jeffrey Epstein stworzył sobie swój prywatny pedofilski raj! Zwabianym na wyspę dziewczętom odbierał paszporty i zmuszał je do seksu z gośćmi. Czy wszyscy, którzy tu bywali, wiedzieli o pedofilskim koszmarze? Jeśli tak, będzie to jeden z największych skandali wszech czasów, bo lista gości na wyspie Epsteina poraża. Bywały tu nawet takie autorytety, jak sławny fizyk Stephen Hawking. Bogacz zapraszał ich na imprezy, a niektórzy nie omieszkali skorzystać z obecności nieletnich dziewcząt. Wszystkie nazwiska zapisywał w swoim sekretnym pamiętniku.

Mówił, że to jego polisa ubezpieczeniowa na wypadek problemów. Innymi słowy, mógł dzięki swoim zapiskom szantażować sławnych i bogatych. Epstein w sobotę został znaleziony martw w swojej nowojorskiej celi. Według wstępnych ustaleń popełnił samobójstwo, ale wokół tej śmierci narastają teorie spiskowe. Nawet amerykańscy kongresmeni zażądali wyjaśnień na temat licznych nieprawidłowości w więzieniu. Epstein nie był regularnie kontrolowany, w celi nie było kamer. Być może ktoś pomógł mu odejść z tego świata w milczeniu. Jednak szokujące zeznania ofiar nie pójdą na marne. Osądzona zostanie wspólniczka Epsteina, która pomagała mu w stręczycielstwie. Przy okazji niejedno może jeszcze wyjść na jaw.

Nasi Partnerzy polecają