Mieszkania

i

Autor: Dreamstime mieszkania, NYC

Znów skandal w miejskich osiedlach. Seks imprezy pod okiem lokatorów

2018-08-29 0:14

Czarne chmury nad NYCHA wciąż wiszą. Coraz gęściej. Najpierw skandal z fałszowaniem raportów odnośnie farb z ołowiem, potem wyciek informacji o rażących warunkach w kontrolowanych przez miasto apartamentach, a teraz… seks.

Jak donosi „Daily News”, pracownicy zarządzanego przez New York City Housing Authority (NYCHA) kompleksu mieszkaniowego Throggs Neck na Bronksie urządzali sobie regularne orgie w biurowych pomieszczeniach. Zazwyczaj robili to w piątki. W „zabawach” udział brali pracownicy, którzy powinni dbać o porządek w budynku i być gotowym do pomocy lokatorom. Ale, jak się okazało, oni byli zajęci czym innym…
– Nie wiem czy były to akty seksualne jeden na jednego. Czy też było wielu partnerów. To co wiem, to że w pomieszczeniach biurowych dochodziło do scen, które nigdy nie powinny mieć tam miejsca między pracownikami, którzy powinni być na służbie. Praca nigdy nie była wykonana, bo było za dużo imprezowania – powiedziała Monique Johnson przewodnicząca rady mieszkańców Throggs Neck Council.
W reakcji na zarzuty NYCHA zwolniło wszystkich pracowników miejskiego osiedla Throggs Neck. – Mieliśmy doniesienia o tym, że pracownicy budynku nie wykonują swoich obowiązków i w pomieszczeniach biurowych dochodzi do niepoprawnych scen. Dlatego wymieniliśmy cały personel – poinformowało w lakonicznym oświadczeniu NYCHA.

Nasi Partnerzy polecają