Wyjawi sekrety księcia! Przyjaciółka pedofila zatrzymana

2020-07-03 14:15 zw
Wspólniczka Epsteina wyjdzie z ukrycia
Autor: East News Wspólniczka Epsteina wyjdzie z ukrycia

To może być prawdziwy cios dla brytyjskiej rodziny królewskiej! FBI zatrzymało Ghislaine Maxwell, byłą przyjaciółkę pedofila Jeffrey’a Epsteina. Kobieta usłyszała zarzuty handlu nieletnimi dla celów seksualnych. Tymczasem prokuratura w USA wciąż domaga się od brytyjskiego księcia Andrzeja stawienia się na przesłuchanie.

Ta tajemnicza kobieta może pogrążyć księcia Andrzeja i wywołać kryzys w brytyjskiej rodzinie królewskiej, jakiego jeszcze nie było. FBI zatrzymało Ghislaine Maxwell, byłą przyjaciółkę pedofila Jeffrey’a Epsteina. Kobieta usłyszała zarzuty handlu nieletnimi dla celów seksualnych. Zatrzymano ją w New Hampshire, czeka w areszcie na przewiezienie do Nowego Jorku. Od wielu miesięcy ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości - jak się okazuje, w luksusowej posiadłości za milion dolarów. Zmieniała numery telefonów, nie było to jej pierwsze miejsce pobytu, wcześniej schowała się najprawdopodobniej w Paryżu.

Maxwell wraz z Epsteinem została oskarżona przez 37-letnią dziś Wirginię Giuffre o zmuszanie do seksu z wpływowymi i bogatymi znajomymi pary. Według kobiety był wśród nich brytyjski książę Andrzej. Książę w kompromitującym wywiadzie telewizyjnym wyparł się nawet samej znajomości z Wirginią, chociaż istnieje ich wspólne zdjęcie, na którym książę obejmuje skąpo ubraną, 17-letnią wówczas dziewczynę. Prokuratura w USA wysłała oficjalne wezwanie na przesłuchanie w charakterze świadka. To, co powie Ghislane, może pogrążyć upadłego syna królowej i mocno nadwyrężyć wizerunek rodziy królewskiej. Sam Epstein w tajemniczych okolicznościach powiesił się w więzieniu. Nie wszyscy wierzą w samobójstwo, nie brak teorii spiskowych o tym, że ktoś go uciszył. W tej sytuacji pomocnica pedofila musi też drżeć o swoje życie.

Daniel Józek Qczaj: Nie utożsamiajcie gejów z pedofilami #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.