Wydaje datki na luksusy

i

Autor: FACEBOOK Wydaje datki na luksusy

Wydaje datki na luksusy

2022-08-17 17:26

Ekstrawaganckie kolacje, luksusowe hotele i zabiegi kosmetyczne to tylko część sielanki, jaką stanowy senator z Brooklynu, Kevin Parker (55 l.), zapewnił sobie i swoim współpracownikom. A wszystko z datków przeznaczonych na kampanię.

Jak wynika ze sprawozdań finansowych komitetu kampanijnego polityka, które przeanalizował „New York Post”, Parker od zeszłego roku regularnie hojnie nagradzał swoich współpracowników. Wydał kilka tysięcy na luksusowe produkty i zabiegi kosmetyczne, $825 na biżuterię, by „docenić personel”, a $1814,01 w czterogwiazdkowym hotelu Royal Sonesta New Orleans. 14 października z funduszu na konto hotelu trafiło $271,41, 8 listopada – $196,87, a 15 listopada – $1345,73. Zgodnie z dokumentem obiekt został wynajęty na konferencję Somos Conference. Dziennik wskazuje jednak, że coroczna impreza Partii Demokratycznej odbywa się… 1700 mil dalej, w Puerto Rico.

Kilka miesięcy wcześniej, we wrześniu ub.r., $219,53 zostało wydane w Battello, we włoskiej restauracji z widokiem na Manhattan, natomiast w grudniu w ekskluzywnym nowojorskim lokalu The Capital Grille kolejne $338,61. Oba wyjścia zakwalifikowano jako „spotkania fundraisingowe”. Analiza wykazała także, że prawie $2 tys. z konta kampanii zostały przeznaczone na „uznania dla pracowników” w postaci luksusowych kosmetyków czy świec od producentów, takich jak Essence of Ase czy ASLI Pure Natural Body Care.

Demokrata już 23 sierpnia zmierzy się w prawyborach z Kaegan Mays-Williams i Davidem Alexisem w 21. okręgu. „To rozczarowujące w momencie, gdy tak wiele osób walczy, by opłacić rachunki i utrzymać dach nad głową”, oświadczył Alexis po medialnych doniesieniach w sprawie wydatków rywala.

Nasi Partnerzy polecają