Ulewa porwała auta i most w Indianie. Sześć osób nie żyje

2020-03-22 22:47 mod
Ulewa zmyła most
Autor: AP Ulewa zmyła most

Groza w Indianie. Ulewne deszcze nad Franklin County doprowadziły do zawalenia mostu nad Sanes Creek nieopodal miejscowości Laurel. Dwa znajdujące się na nim auta zmyły wezbrane wody potoku. Zginęło sześć osób, w tym trójka dzieci.

Do katastrofy doszło w piątek, kilka godzin po potężnej ulewie, która się do niej przyczyniła. Gdy na miejsce przybyły powiadomione przez świadków służby w miejscu mostu zionęła pustka. Funkcjonariuszom po kilkudziesięciu minutach udało się zlokalizować zmyte przez wodę samochody. Znaleźli w nich ciała czterech z sześciu osób, które według ich ustaleń podróżowały samochodami. Kilka godzin w wodzie natrafili na kolejne.

Ciało ostatniej osoby udało się zlokalizować dopiero w sobotę, gdy wznowiono poszukiwania. Jak podali śledczy z Franklin County ofiary to Shawn Roberts (47 l.), Burton Spurlock (48 l.) i Felina Lewis (35 l.) z Laurel oraz dzieci w wieku 4, 7 i 13 lat. Dochodzenie w sprawie tragedii prowadzą funkcjonariusze Indiana Conservation i biura szeryfa Franklin County.

Najnowsze