Twitterowa wojna Bidena z Trumpem! Kto wygrał?

2019-12-05 13:43 zw
Trump może przegrać
Autor: AP Trump może przegrać

Joe Biden (77 l.) wyśmiewa Donalda Trumpa (73 l.) na Twitterze! Rywal obecnego prezydenta w przyszłorocznych wyborach opublikował na swoim koncie filmik pokazujący wszystkie niezręczne sytuacje z udziałem Trumpa, z ostatnimi żartami Justina Trudeau (48 l.) na czele.

„Świat śmieje się z prezydenta Trumpa. Ludzie widzą w nim tego, kim on jest naprawdę” niebezpiecznie niekompetentny i niezdolny do bycia światowym liderem. Nie możemy pozwolić mu na kolejne cztery lata rządów” - taki wpis zamieścił na swoim Twitterze Joe Biden, demokratyczny rywal obecnego prezydenta w przyszłorocznych wyborach prezydenckich. Był to komentarz do filmiku, a filmik ten był kompilacją najnowszych i wcześniejszych niezręcznych sytuacji z udziałem Trumpa, z ostatnimi zakulisowymi żartami Justina Trudeau (48 l.) na czele.

Premier Kanady podczas szczytu NATO w Londynie w towarzystwie brytyjskiego premiera Borisem Johnsonem (55 l.) i prezydenta Francji Emmanuela Macrona (42 l.) dowcipkował z „opadających szczęk” ekipy Trumpa, który zorganizował nieplanowaną konferencję prasową. Na filmie widzimy publikę śmiejącą się z wystąpień Trumpa lub jego dziwny gest wobec Macrona, któremu… zaczął publicznie czyścić marynarkę z łupieżu. Film opublikowany przez Bidena szybko zdobył dwa miliony wyświetleń, podczas gdy film Trumpa z relacją ze szczytu NATO miał ich wtedy tylko 1,4 miliona. Najwyraźniej gorąca kampania wyborcza w świecie wirtualnym już ruszyła!