Trump rusza na podbój sieci

2021-03-31 13:11 para
Nowa strona Donalda Trumpa
Autor: 45office.com Nowa strona Donalda Trumpa

Donald Trump (75 l.) nie zamierza odpuszczać walki o rząd dusz w internecie. Choć jego profile w mediach społecznościowych pozostają zawieszone, korzysta z innych sposobów by dotrzeć do swoich zwolenników.

W poniedziałek były prezydent Donald Trump i była pierwsza dama Melania Trump (51 l.) oficjalnie uruchomili swoja nową stronę internetową. Strona 45office.com ma umożliwić zwolennikom 45. prezydenta pozostanie z nim w kontakcie.

- Donald J. Trump zapoczątkował najbardziej niezwykły ruch polityczny w historii, detronizując dynastie polityczne, pokonując establishment waszyngtoński i stając się pierwszym prawdziwym outsiderem wybranym na prezydenta Stanów Zjednoczonych - napisano na stronie.

Na razie na nowej witrynie znalazły się dwa formularze kontaktowe: dla zwolenników, którzy mogą wysyłać byłej parze prezydenckiej wyrazy wsparcia i pozdrowienia, oraz dla prasy.

Za pośrednictwem strony, oficjalnie prowadzonej przez powołane w lutym i posługujące się symbolem z pieczęcią prezydenta USA Biuro Donalda Trumpa, można również zgłaszać chęć udziału w wydarzeniach.

Donald Trump mozolnie odbudowuje swoją pozycję w internecie po tym, jak po ataku jego zwolenników na Kapitol 6 stycznia główne serwisy: Twitter, Facebook i YouTube zawiesiły jego profile pod zarzutem nawoływania do przemocy.

Najnowsze