Trump nadal nie nosi maski. Znów poszedł bez niej do fabryki masek!

2020-05-16 15:00 zw
Mike Pence. Wirus otoczył Trumpa
Autor: AP Mike Pence. Wirus otoczył Trumpa

On znów to zrobił! Donald Trump (74 l.) ryzykuje zdrowiem, byle tylko postawić na swoim i nie zakładać maseczki. Prezydent znów pokazał się w miejscu publicznym pełnym ludzi bez ochrony nosa i ust. W dodatku po raz drugi była to... fabryka maseczek.

Donald Trump (74 l.) musi naprawdę nie znosić maseczek! Mimo spływającej na niego zewsząd krytyki, ani razy nie widzieliśmy go jeszcze z zasłoniętymi nosem i ustami. Podczas gdy inni Amerykanie są na każdym kroku pouczani o konieczności zasłaniania twarzy w miejscu publicznym, a w Białym Domu muszą je mieć wszyscy pracownicy,prezydent uważa, że te zasady go nie dotyczą. A najdziwniejsze jest to, że pokazał się bez maski w... fabryce masek. Już drugi raz! Pierwsza taka gafa miała miejsce kilka dni temu w Phoenix w stanie Arizona. Tam Trump zdecydował się na ochronne gogle, ale maseczką wzgardził.

Tym razem wprawił w konsternację pracowników wytwórni masek w Pensylwanii. I o ile w Arizonie nie wszyscy pracownicy wizytowanego zakładu sami nosili osłony, tak w Pensylwanii mieli je wszyscy oprócz prezydenta. Podobną gafę popełnił dwa tygodnie temu wiceprezydent Mike Pence, który z kolei pokazał się bez maseczki w szpitalu, gdzie leczeni są pacjenci z koronawirusem. Potem jednak kajał się za to i od tego czasu widuje się go w masce. Donalda Trumpa chyba nic do tego nie przekona! Nawet fakt, że w USA stwierdzono już niemal 1,5 miliona przypadków koronawirusa, a zmarło ponad 86 tysięcy osób.

Super Raport 14 V (goście: Kamiński, Simon)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze