Trump chciał ZABIJAĆ dziennikarzy. SENSACYJNE doniesienia

2020-06-24 12:30 zw
Donald Trump
Autor: AP Donald Trump

Donald Trump (74 l.) rozgłaszał, że nieprzychylni mu dziennikarze powinni zostać pozabijani! Te sensacyjne informacje zawarte w najnowszej książce dawnego prezydenckiego doradcy potwierdził właśnie jeszcze jeden były współpracownik administracji Trumpa.

"Oni powinni trafić na egzekucję. To kanalie" - tak prezydent USA miał wypowiadać się na temat nieprzychylnych mu dziennikarzy, którzy ujawniali zbyt wiele informacji z życia Białego Domu. Sensacyjne informacje jako pierwszy podał były doradca Donalda Trumpa do spraw bezpieczeństwa narodowego John Bolton w swojej najnowszej książce zatytułowanej "Pokój, w którym to się stało". Według "Washington Poat" Trump miał poczynić niecodzienne uwagi podczas spotkania z urzędnikami w New Jersey latem 2019 roku. Prezydent został rozwścieczony kolejnymi przeciekami z Białego Domu. W złości powiedział, że dziennikarze, którzy rozpowszechniają poufne informacje z życia prezydenta i jego otoczenia powinni zostać zmuszeni do ujawnienia swoich źródeł, a potem, że trzeba urządzić ich egzekucję.

Szokujące doniesienia Johna Boltona potwierdził właśnie jeszcze jeden dawny współpracownik prezydenckiej administracji, Guy Snodgrass, współtwórca przemówień byłego Sekretarza obrony Stanów Zjednoczonych Jima Mattisa. "Mogę to potwierdzić" - napisał na Twitterze, ale jak dodał, słowa Trumpa miały paść podczas jego spotkania z Mattisem w Pentagonie. Biały Dom próbował zablokować rozpowszechnianie książki Boltona, jednak sąd federalny orzekł, że nie ma to sensu, bo jej egzemplarze i tak krążą już po świecie. Były doradca Donalda Trumpa do spraw bezpieczeństwa narodowego ujawnił w niej również m.in. to, że Trump zapomniał o obietnicy utworzenia w Polsce Fort Trump, złożonej Andrzejowi Dudzie.

III wojna światowa wybuchnie przez koronawirusa? Chiny straciły cierpliwość!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze