Tak wyglądał seks z księciem! Szokujące zeznanie ofiary pedofila

2019-08-13 13:00 zw
Książę Andrzej imprezuje w Saint Tropez
Autor: Eastnews

Wstrząsające zeznania ofiary Jeffreya Epsteina (+66 l.)! Seksualna niewolnica opowiedziała, jak w wieku 17 lat została zmuszona do seksu z księciem Andrzejem (59 l.). Jej zeznania nie pójdą na marne. Mimo śmierci Epsteina osądzona zostanie jego pomocnica Ghislaine Maxwell (58 l.).

Ona była zastraszoną nastolatką, a on wpływowym i bogatym synem królowej brytyjskiej Elżbiety II (93 l.). Gdy spotkali się w 2001 roku w Londynie, dziś 36-letnia Wirginia Roberts miała 17 lat. Przyjechała tam z Jeffreyem Epsteinem, który uczynił z niej seksualną niewolnicę i stręczył ja wpływowym znajomym. Czy księciu Andrzejowi też? Wirginia zeznała, że tak! „Byliśmy w klubie, kręcił miednicą, pokazując okropne taneczne ruchy. Obmacywał mnie, całował mnie w szyję i szeptał czułe słówka do ucha. Wiedział, ile mam lat. Poszliśmy do domu jego znajomej pani Maxwell i kąpaliśmy się. Lizał mi stopy, a potem w sypialni spędziłam najdłuższe 10 minut mojego życia”. Książę zaprzecza oskarżeniom i twierdzi, że nigdy nie miał seksualnych kontaktów z Wirginią.

Epstein powiesił się w sobotę w nowojorskim więzieniu, groziło mu 45 lat więzienia za pedofilię. Wokół jego śmierci narastają teorie spiskowe. Najpopularniejsza z nich głosi, że do zgonu wiedzącego zbyt dużo miliardera mogli przyczynić się Clintonowie, jako że Bill Clinton (73 l.) latał z Epsteinem na wycieczki jego prywatnym samolotem zwanym „Lolita Express”. Donald Trump (73 l.) udostępnił na Twitterze posta opisującego tę hipotezę, za co zresztą spłynęła na niego lawina krytyki. Czy dowiemy się prawdy? Nie jest to wykluczone, bo akta w sprawie miliardera pedofila nie trafią do kosza. Przydadzą się podczas procesu Ghislaine Maxwell, o której wspominała Wirginia w swoich zeznaniach. Kobieta ta pomagała zwabiać nieletnie dziewczyny, które następnie Epstein zmuszał do seksu ze sobą i swoimi bogatymi znajomymi.

Najnowsze