Sondaże są FAŁSZYWE! Mocne oskarżenia prezydenta

2020-07-27 7:31 zw
Stepien poprowadzi Trumpa
Autor: Ap Stepien poprowadzi Trumpa

Donald Trump (74 l.) nie wierzy, że Amerykanie wolą Joe Bidena (78 l.). Za pośrednictwem swoich przedstawicieli ogłosił, że sondaże przyznające kandydatowi demokratów znaczną przewagę są po prostu fałszywe. Według pracowni statystycznych Biden ma 9,1 punkta procentowego przewagi.

40,9 proc. Amerykanów popiera Donalda Trumpa, a 50 proc. Joe Bidena. Takie wyniki przynosi najnowsza odsłona sondażu RealClearPolitics. Daje to kandydatowi demokratów aż 9,1 punkta procentowego przewagi nad kandydatem republikanów i zarazem urzędującym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ale Donald Trump nie tylko niezachwianie wierzy w swoje zwycięstwo, ale też po prostu... nie wierzy w sondaże.

Za pośrednictwem swoich przedstawicieli ogłosił, iż sondaże przyznające jego rywalowi znaczną przewagę są po prostu fałszywe. Bill Stepien, nowy szef kampanii Trumpa, stwierdził podczas konferencji prasowej, że w grę wchodzi na pewno błąd pracowni statystycznych. - To zjawisko pozostanie niezauważone aż do dnia wyborów, kiedy to okaże się, że my mamy rację, a oni się mylą - dowodzi Stepien. W jednym faktycznie ma rację - podczas poprzednich wyborów prezydenckich w USA faktycznie wszyscy wieszczyli zwycięstwo Hillary Clinton, a jednak wygrał Trump. Tegoroczne wybory zaplanowano na 3 listopada.

Wybory 2020. Tak głosował Trzaskowski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.