Rząd UKRYWA prawdę o UFO?! Senator oskarża

2020-10-14 11:00 zw
Prezydenci i kosmici
Autor: Shutterstock

Rząd Stanów Zjednoczonych ukrywa prawdę o obserwacjach UFO i liczne dowody na jego istnienie?! Takie szokujące oskarżenia wypowiedział publicznie były amerykański senator Harry Reid (81 l.). "Władze federalne przez te wszystkie lata tuszowały sprawę" - mówi polityk w najnowszym wywiadzie.

Czy kosmici istnieją, a rządy tak naprawdę wszystko wiedzą, ale nie mówią nam całej prawdy? Były amerykański senator uważa, że tak właśnie robi rząd Stanów Zjednoczonych! Harry Reid (81 l.), który do 2017 roku zasiadał w senacie, wystąpił w nowym dokumencie "The Phenomenon" w reżyserii Jamesa Foxa i zdecydował się na odważne wypowiedzi na temat kosmitów. Pytany o to, czy poza odtajnionymi już przez Pentagon materiałami z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi istnieją jeszcze jakieś dokumenty, odpowiedział: "Większość z nich nie ujrzała światła dziennego". Jak dodał, rząd specjalnie ukrywa te materiały. "Władze federalne przez te wszystkie lata tuszowały sprawę, blokowały, stopowały, myślę że to bardzo, bardzo źle dla kraju" - mówił Reid.

Wcześniej na swoim Twitterze komentował niedawne odtajnienie nagrań dokumentujących spotkania amerykańskich pilotów z tajemniczymi obiektami: "Cieszę się, że Pentagon wreszcie ujawnia to nagranie, ale to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o istniejące materiały i analizy. Stany Zjednoczone muszą poważnie, w naukowy sposób przyjrzeć się temu zjawisku oraz wszelkim konsekwencjom dla bezpieczeństwa narodowego, jakie się z nim wiąża. Ludzie mają prawo być o tym informowani". Harry Reid jest członkiem Partii Demokratycznej, w latach 2005-2007 był przywódcą demokratów w senacie jako Lider Mniejszości, a w latach 2007-2015 jako Lider Większości. Odszedł z senatu w 2017 roku.

Kosmos w Sopotni Wielkiej na wyciągnie ręki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze