Pedofil chciał zapładniać nastolatki i ulepszać ludzkość!

2019-08-10 13:00 zw
Miliarder pedofil próbował zabić się w celi
Autor: AP Miliarder pedofil próbował zabić się w celi

Jeffrey Epstein (66 l.) to nie tylko pedofil i handlarz ludźmi, ale też kompletny szaleniec zakochany w sobie! Jak pisze „New York Times”, miliarder uważał, że ma misję polepszenia ludzkiej rasy poprzez zapładnianie setek kobiet i rozprzestrzenianie swojego DNA…

Szalony pedofil uważał się za zbawcę świata! Jeffrey Epstein konsultował się u sławnych naukowców w sprawie „ulepszenia rasy ludzkiej”. Ujawniło to anonimowo trzech naukowców w rozmowie z „New York Times”. Miliarder z całą powagą oświadczył badaczom, że zamierza ulepszyć pulę genową ludzi poprzez masowe zapładnianie kobiet na swoim ranchu w Nowym Meksyku. Uważał, że za jednym posiedzeniem może zapłodnić 20 atrakcyjnych kobiet.

Urodziłyby potem dzieci będące połączeniem ich urody i jego rzekomego geniuszu… A to wszystko dla dobra ludzkości! Malo tego. Inne doniesienia mówią o tym, że jedno z tych dzieci miliarder chciał spłodzić z 18-letnią „seksualną niewolnicą” i wychować je wraz z żoną. Jeffrey Epstein odpowiada za wykorzystywanie seksualne nieletnich oraz handel nimi. To dawny znajomy Billa Clintona (73 l.) i Donalda Trumpa (73 l.). Molestował nawet 13-latki.

Najnowsze