Oskarżona o zadźganie synków

i

Autor: facebook

Matka z Bronksu oskarżona o zadźganie synków

2022-11-29 16:12

Mieszkańcy Mount Hope na Bronksie nadal nie mogą uwierzyć w tę tragedię. Pod budynkiem schroniska dla bezdomnych przy 246 Echo Place stanął prowizoryczny ołtarzyk, by upamiętnić śmierć DeShawna (†3 l.) i Octaviusa (†11 mies.), którzy mieli zostać zamordowani przez własną matkę. Kobieta została oskarżona.

Do koszmaru doszło w sobotę wieczorem. Po otrzymaniu zgłoszenia o godz. 7.20 pm policjanci przyjechali pod wskazany adres. Jak przekazali funkcjonariusze, tam zastali nagą 22-latkę, która podpalała przedmioty znalezione w kuchni. Wtedy Dimone Fleming (22 l.) została zabrana na obserwację psychiatryczną.

Pół godziny później ojciec jednego z chłopców, Columbus Canada (31 l.), dokonał makabrycznego odkrycia, znajdując przykryte stosem mokrych ubrań, zanurzone w wannie ciała dzieci. Funkcjonariusz Louis Deceglie przekazał, że chłopcy zostali wielokrotnie dźgnięci w szyję i tułów. Policjanci przekazali, że matka chłopców została aresztowana, a w niedzielę wieczorem została oskarżona o morderstwa.

„New York Post” informuje, powołując się na źródła organów ścigania, że kobieta wierzyła, że ich dzieci były opętane, a śledczym wielokrotnie wspominała o diable. Kilka godzin przed odkryciem zbrodni napisała na Facebooku: „Jest tylko jeden prawdziwy Bóg i żałuję za grzechy (…). Pozostawiając wszystkie rzeczy, które już mi nie służą… Dziękuję za Twoje miłosierdzie”. „New York Times” donosi z kolei, że matka chłopców była znana opiece społecznej.

Nasi Partnerzy polecają