Kazał im włożyć maseczki. Dźgnęły go nożem 27 razy

2020-10-30 12:00 zw
Dźgnęły ochroniarza 27 razy
Autor: AP Dźgnęły ochroniarza 27 razy

Szokujący atak na ochroniarza z powodu maseczek i płynu do dezynfekcji! Dwie agresywne kobiety zmasakrowały nożem pracownika sklepu w Chicago, który zwrócił im uwagę na brak masek. Mimo to bohaterski mężczyzna nie tylko przeżył, ale zdołał przekazać agresorki policji. Jest jednak w stanie krytycznym.

Krwawa jatka w Chicago! A wszystko przez opór dwóch bandytek przed noszeniem maseczek i używaniem płynu do odkażania rąk. Jessica Hill (21 l.) i Jayla Hill (18 l.) wparowały do jednego ze sklepów Snipes w West Side Chicago bez masek i nie zdezynfekowały rąk. Ochroniarz zwrócił im uwagę, a wtedy siostry wpadły w szał! Wyciągnęły nóż i zaczęły atakować mężczyznę.

Dźgnęły 32-latka aż 27 razy! Zdawało się, ze ofiara nie miała prawa przeżyć, a jednak mężczyzna nie tylko nie padł martwy, ale zdołał zatrzymać przestępczynie do czasu przyjazdu policji. Kobiety odpowiedzą za usiłowanie morderstwa pierwszego stopnia, tymczasem ich bohaterska ofiara walczy o życie w szpitalu. Krwawe siostry staną przed sądem 4 listopada.

Strajk kobiet we Wrocławiu. Samochody i demonstranci zablokowali centrum miasta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze