Egzekucja dostawcy pizzy?

2018-09-01 0:01 Sal
NYPD, crime scene
Autor: -

Sensacyjne sceny na Harlemie. Pracujący jako dostawca pizzy w Papa John’s, Jose Alvarado (37 l.) został zastrzelony przed miejscem, gdzie pracował.

Policja podaje, że przed 11 w nocy Jose Alvarado wyszedł z Papa John’s Pizza przy Amsterdam Avenue, gdzie pracował, by dostarczyć zamówioną pizzę. Szedł do zaparkowanego przy ulicy skutera, kiedy nagle na drodze stanęli mu jacyś mężczyźni. Jeden z nich wyciągnął broń i strzelił. Alvarado został trafiony w głowę. Nieprzytomnego mężczyznę znaleźli pracownicy pizzerii, którzy usłyszeli strzał oraz przechodzący ulicą ludzie. Wezwali policję i karetkę. Rannego przewieziono do najbliższego szpitala, ale niestety nie przeżył.
Policja szuka motywów zbrodni i ustala, czy Jose Alvarado był celem ataku, czy też przypadkową ofiarą. Śledczy podają, że dostawca nie został z niczego okradziony. Miał przy sobie gotówkę i portfel. Wszystko to może wskazywać na egzekucję albo kolejną inicjację gangsterską. Jak na razie nikogo nie aresztowano w związku ze sprawą. Policja jednak szuka mężczyzn, których w pobliżu nagrały kamery monitoringu. 30. posterunek czeka na informacje pod nr 212-690-8852.

Najnowsze