Diabelskie trio z Alabamy

2020-01-17 19:19

Potwory! Trudno inaczej nazwać noszącego kompletnie niepasujące do sytuacji nazwisko Jamesa Bonda (69 l.), Pamelę Bond (66 l.) i Kyllę Mann (30 l.) z Alabamy, którzy więzili w ciasnych klatkach czwórkę małych dzieci!

Horror, jaki zgotowali dzieciom ich bliscy, wyszedł na jaw, kiedy w ich domu w Lee County zjawili się policjanci. Dostali anonimowy sygnał, że rodzina znęca się nad dziećmi. Nie mogli przeszukać domu, bo nie mieli nakazu, ale to, co zobaczyli, wystarczyło im, żeby go zdobyć i wrócić. Poza tym, że wewnątrz panował wielki bałagan, który mógłby zagrażać dzieciom, w jednym z pokoi znaleźli klatkę. Małą, zrobioną z drewnianych szczebli, z zamkami na kłódkę. W środku znajdowały się materac i koc. W innym pomieszczeniu stała druga, podobna.
Znajdujące się w domu zaniedbane dzieci, w wieku 3, 4, 10 i 11 lat, w rozmowie z policyjnym psychologiem potwierdziły, że były wielokrotnie zamykane w klatce nawet na cały dzień i noc. W domu znajdował się jeszcze ośmiomiesięczny maluszek. – Cała piątka została zabrana z domu i jest pod opieką Department of Human Resources w Lee County – poinformowali w oświadczeniu pracownicy biura szeryfa Lee County. Diabelskie trio zostało aresztowane. Usłyszeli zarzuty okrucieństwa, narażania życia i zdrowia dzieci oraz znęcania się nad dzieckiem poniżej szóstego roku życia. Pamela Bond dodatkowo usłyszała zarzut zacierania śladów i ukrywania dowodów przestępstwa. Wszyscy są w areszcie. Żeby wyjść, muszą zagwarantować ponad 120 tys. dolarów kaucji.

Najnowsze