Awantura z prezydentem! On jest gruby, jej wypadają zęby

2020-05-22 12:36 zw
Trump łyka pigułki na malarię
Autor: AP Trump łyka pigułki na malarię

On powiedział o niej, że wypadają jej zęby i jest wariatką, ona o nim, że jest okropnie gruby i ma psią kupę na butach. To nie awantura spod budki z piwem, tylko polityczna debata Donalda Trumpa (74 l.) i spikera Izby Reprezentantów Nancy Pelosi (80 l.)!

Ich następnym krokiem będzie chyba bijatyka na łopatki w piaskownicy! Nancy Pelosi (80 l.) i Donald Trump (74 l.) nie żałują sobie coraz dziwaczniejszych obelg. Zaczęło się jeszcze w zeszłym roku, kiedy to podjęto próbę impeachmentu prezydenta USA, w czym pani spiker Izby Reprezentantów odegrała kluczową rolę. Trump zapałał do niej wtedy szczerą nienawiścią i rozemocjonowany stwierdził na Twitterze, że jest "szalona" i "wypadają jej zęby". Uwaga o zębach była zapewne złożliwym przytykiem do wieku Pelosi, a odnosić się miała do tego, że w oficjalnych zarzutach impeachmentu wbrew początkowym deklaracjom pani polityk nie uwzględniła słowa "przekupstwo". Trump wyzłośliwiał się, iż widocznie kłopoty z uzębieniem sprawiły, że Pelosi "nie miała czasu na myślenie”.

Od tamtej pory minęło już pół roku i spiker Izby Reprezentantów postanowiła dopiero teraz odpowiedzieć Trumpowi. - On jest monstrualnie gruby! - stwierdziła nieoczekiwanie podczas konferencji prasowej. Jak potem tłumaczyła, tylko cytowała ustalenia lekarzy na temat nadwagi prezydenta. Dodała też, że Trump jest jak "dziecko z psią kupą na butach" i jak "dziecko w ubłoconych spodniach". - On przychodzi z psią kupą na butach i po chwili wszyscy też ją tam mają - mówiła Pelosi. A na koniec jakby na swoje usprawiedliwienie dodała: - Ja tylko leczę go jego własnym lekarstwem! On wcześniej zawstydzał kobiety odnosząc się do ich wagi - mówiła. Trump odparował: - To chora kobieta, ma problemy psychiczne!

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze