Zwęglone zwłoki seksownej pokerzystki znalezione w parku

2020-07-25 15:50 para
Zadźgali Marka podczas pokera
Autor: Shutterstock Zadźgali Marka podczas pokera

Zwęglone ciało profesjonalnej pokerzystki Susie Zhao (33 l.) zostało znalezione w odległym parku w stanie Michigan w zeszłym tygodniu - a policja prosi społeczeństwo o pomoc w rozwiązaniu „tajemniczej śmierci”.

Zhao była ostatnio widziana żywa przez matkę o 17.30 12 lipca. Jej ciężko spalone ciało zostało znalezione około 8:30 następnego dnia na parkingu w pobliżu Pontiac Lake Recreation Area, na obrzeżach Detroit. Zawodowa pokerzystka krążyła zwykle między Los Angeles a Las Vegas, ale niedawno wrócił do Michigan, aby zamieszkać z rodzicami. Policja nie od razu ujawniła przyczynę śmierci, a raport z sekcji zwłok i toksykologii od lekarza sądowego hrabstwa Oakland dopiero powstaje.

W śledztwie pomaga również FBI. Według PokerNews.com sukces Zhao przy stołach karcianych obejmował m.in. wygraną $73 000 na Main Event 2012 World Series of Poker, gdzie zajęła 90. miejsce. - Zhao była jednym z najbardziej energicznych i żywych przeciwników, jakich kiedykolwiek miałem - napisał na Twitterze jeden z graczy, Clayton Fletcher.
- Była bardzo silną zawodniczką, która również lubiła bawić się przy stole - dodał.

Policja prosi każdego, kto mógł widzieć Zhao między 11 a 13 lipca lub kto ma jakiekolwiek informacje związane ze śledztwem, aby zadzwonił do detektywa porucznika Christophera Hilda pod numer 248-698-4404, wew. 2381.

Zostało po niej zwęglone ciało
Autor: Facebook Zostało po niej zwęglone ciało