Zrobili z trzylatka worek treningowy

2018-12-14 5:00
Zrobili z trzylatka worek treningowy
Autor: NYPD Zrobili z trzylatka worek treningowy

Jak coś takiego mogło się w ogóle wydarzyć… Kolejny skandaliczny przypadek znęcania się nad niewinnym dzieckiem. Policja w Newark, NJ aresztowała sześć osób, które traktowały trzyletniego chłopca jak worek treningowy. Wśród zatrzymanych jest rodzona matka dziecka!


W środę po południu prokurator Essex County Theodore Stephens i Newark Public Safety Director Anthony Ambrose ogłosili aresztowanie sześciu oprawców dziecka. Nie podano, czy zatrzymanych łączyło jakieś pokrewieństwo, ale wiadomo, że wszyscy mieszkali w jednym domu w Newark. Śledczy poinformowali, że dziecko było notorycznie katowane: bite pięściami i pasem. Oblewano je również wrzątkiem w ramach ukarania za złe zachowanie.
Sprawa wyszła na jaw po tym jak chłopiec trafił do szpitala i zaniepokojony personel medyczny powiadomił policję. Maluch opuścił już szpital. Razem z pięciorgiem innych dzieci przebywających w domu, które były w dobrym stanie, trafił pod opiekę służb socjalnych.
Aresztowani trafili do Essex County Correctional Facility w Newark i w czwartek po raz pierwszy stanęli przed sądem, by usłyszeć zarzuty. Wśród oskarżonych jest rodzona matka trzylatka, Natacha Smith (43 l.).