Zginął w supermarketowej strzelaninie! Kim była ofiara szaleńca z Walmartu?

2020-06-30 9:40 zw
Walmart kończy z amunicją
Autor: AP Walmart kończy z amunicją

Oto jedyna ofiara śmiertelna krwawej strzelaniny w centrum logistycznym Walmartu w Red Bluff! Martin Haro-Lozano (+45 l.) zginął z rąk byłego pracownika znanej sieci supermarketów, który w miniony weekend wtargnął do swojego byłego miejsca zatrudnienia i otworzył ogień.

Był lubianym, sympatycznym kolegą, mężem i ojcem dwójki dzieci. Lecz niestety Martin Haro-Lozano (+45 l.) znalazł się w niewłaściwym miejscu i w niewłaściwym czasie. Bo kiedy pracował na swojej zmianie w centrum logistycznym Walmartu w Kalifornii, przyjechał tam wściekły były pracownik - Louise Lane (31 l.). Staranował bramę samochodem, a potem otworzył ogień do przypadkowych pracowników, chciał zabić jak najwięcej ludzi.

Jedna z kul dosięgła 45-latka i był to śmiertelny strzał. Cztery inne osoby zostały ranne. Mogło dojść do o wiele większej masakry, ale jakimś cudem niemal dwustu pozostałym pracownikom feralnej zmiany udało się uciec lub ukryć, a policja przyjechała szybko na miejsce zbrodni i zastrzeliła szaleńca. Wiadomo, że w zeszłym tygodniu został zwolniony z pracy.

Strzelanina pod Płońskiem! Mąż zamordował żonę i siebie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze