Zbir zastrzelił radną z NJ

i

Autor: Materiały prasowe Zbir zastrzelił radną z NJ

Zbir zastrzelił radną z NJ

2023-02-03 19:17

Miała przed sobą polityczną karierę i wiele lat służby dla mieszkańców New Jersey. Młoda członkini Partii Republikańskiej, radna Eunice Dwumfour (+30 l.), została znaleziona martwa w swoim samochodzie. Zginęła od licznych postrzałów.

Policjanci z Sayreville otrzymali zgłoszenie o strzelaninie o godz. 7.22 pm w środę. Gdy przybyli na miejsce zdarzenia w pobliżu apartamentowca Camelot at La Mer w Parlin, NJ, zobaczyli rozbite auto, w którym leżało ciało kobiety z wieloma ranami postrzałowymi. Okazało się, że to republikańska radna Sayreville. Polityczka została uznana za zmarłą na miejscu. Śledczy do czwartkowego południa nie poinformowali, czy zidentyfikowali potencjalnego sprawcę i jaki mógł być motyw zabójcy.

– Eunice była oddaną członkinią naszej Rady Miasta, która z prawdziwym zaangażowaniem służyła wszystkim naszym mieszkańcom – powiedziała burmistrz Sayreville Victoria Kilpatrick. „Jestem zszokowany doniesieniami o morderstwie (…) w akcie przemocy z bronią w ręku” – przekazał z kolei gubernator NJ Phil Murphy (66 l.), składając kondolencje bliskim zmarłej. Republikanka została wybrana do lokalnej rady w listopadzie 2021 r.