Zaczepia kobiety i obnaża się. Polują na seryjnego zboczeńca

2021-07-20 23:15

Nowojorska policja poluje na seryjnego zboczeńca. Ten mężczyzna przynajmniej 8 razy obnażał się i masturbował przy kobietach w metrze.

Według ustaleń NYPD sboczeniec pojawił się w metrze już w lutym. Ale na szczęście nie był wtedy szczególnie aktywny. Jednak w ciągu ostatniego miesiąca pojawił się aż sześciokrotnie.

Jego ostatni znany atak wydarzył się w piątek, w czasie porannego szczytu. - zboczeniec obnażył się i zaczął się masturbować siedząc obok 28-letniej kobiety w pociągu R w Midtown - poinformowała policja.

Jednak tego było mu mało, bo kiedy wysiadł z pociągu, około 9 rano na stacji Fifth Avenue/59th Street, na schodach zaczął obmacywać pośladki 41-letniej kobiety.

Noc wcześniej ten sam człowiek obnażył się i onanizował przed 22-letnią kobietą na peronie pociągu M w Ridgewood w Queens.

Z policyjnych ustaleń wynika, ze wcześniej zboczeniec napastował kobiety na Manhattanie i w Queens przynajmniej pięciokrotnie, w tym 3 razy jednego dnia - 3 lipca w windzie na stacji Lexington Avenue-63rd Street.

Teraz policja opublikowała zdjęcie poszukiwanego bez maski, co może ułatwić identyfikację.

NYPD czeka na zgłoszenia pomocne w ujęciu zboczeńca pod numerem 800-577-TIPS i na twitterowym profilu @NYPDtips.

Najnowsze