Zabójca w przebraniu chasyda zatrzymany

i

Autor: NYPD

Zabójca w przebraniu chasyda zatrzymany

2023-03-05 16:03

Po trwającym półtora roku dochodzeniu policja dopadła sprawcę krwawej zasadzki na Queensie. Poinformowała, że to Ron Reeder (53 l.) odpowie za egzekucję na 46-letnim mężczyźnie, który został zastrzelony przez bandytę w stroju chasyda.

Ron Reeder w czwartek w NYC usłyszał zarzut posiadania broni i zabójstwa 46-latka z Georgii, który zginął w Labor Day w 2021 r. Jermaine Dixon (+46 l.) niedługo wcześniej wyszedł z więzienia i zatrzymał się w motelu nieopodal South Conduit Avenue w South Ozone Park. Feralnego dnia zabójca zaczaił się w pobliżu samochodu mężczyzny. 53-latek przebrał się za chasyda i udawał, że naprawia coś pod maską samochodu. Na nagraniu z kamer, które opublikowała po zabójstwie NYPD, widać, że gdy ofiara podchodziła do swojego auta, sprawca ruszył w jej stronę i wyciągnął broń. Według informacji policji zabójca dwukrotnie strzelił 46-latkowi w tył głowy. Na filmie widać, jak chwilę potem zamknął maskę swojego samochodu i odjechał.

Policjanci długo do szukali. Gdy ustalili, że podejrzany to mieszkaniec Teaneck, NJ, razem z ekipą SWAT z Bergen County zrobili nalot na jego dom. Okazuje się, że 53-latek ma też odpowiadać w NJ za oszustwa i kradzież tożsamości.

Nasi Partnerzy polecają