Wstrząsające szczegóły brutalnego morderstwa zawodowej pokerzystki: Zgwałcił ją i zabił

2020-08-13 22:38 Ryszard Parka

Ujawniono wstrząsające szczegóły ostatnich godzin życia Susie Zhao (33 l.). Profesjonalna pokerzystka została związana, wykorzystana seksualnie i podpalona po spotkaniu w motelu ze skazanym przestępcą seksualnym w noc przed znalezieniem jej ciężko poparzonego ciała w Michigan

Makabryczne nowe szczegóły ujawnione we wtorek wskazują, że 33-letnia wschodząca gwiazda pokera spotkała się z Jeffreyem Bernardem Morrisem, bezdomnym, skazanym wcześniej za przestępstwo seksualne. Dzień później na odludnym obszarze terenów rekreacyjnych Pontiac Lake, znaleziono zwęglone ciało Zhao .
Morris, został aresztowany 31 lipca. Policji przyznał się, że poderwał Zhao, po czym oboje zameldowali się w Sherwood Motel w Waterford Township wieczorem 12 lipca. Wieczorem mieli opuścić motel, aby kupić trochę alkoholu. 
- Wyszła o północy i zabrała ze sobą wszystkie jej rzeczy, w tym telefon komórkowy - powiedział Morris.
Jednak według ustaleń śledczych telefon komórkowy Zhao opuścił motel dopiero o 5 rano.
Nagrania z monitoringu z okolic motelu i dane z telefonu wskazują, że Morris wyjechał rankiem 13 lipca i pojechał do bezludnej części obszaru rekreacyjnego Pontiac Lake, parku o powierzchni 3745 akrów w hrabstwie Oakland, gdzie znaleziono ciało Zhao. Był tam około 7 minut.
Przy Morrisie, który został skazany za przestępcze zachowania seksualne trzeciego stopnia w 1989 roku, zostało znalezione prześcieradło z widocznymi plamami krwi. Znaleziono u niego również drewniany kij bejsbolowy, który był poplamiony krwią. W jego wozie odkryto kilka odcisków obuwia, włosów i innych przedmiotów z plamami krwi.
Morris został oskarżony o morderstwo z premedytacją pierwszego stopnia w jej śmierci.

Najnowsze