Ukrył arsenał w szpitalu

2022-08-10 22:36

Zaskakujące odkrycie służb w szpitalu Hudson Regional Hospital w Secaucus, NJ. Jeden z pracowników w służbowej szafce trzymał… karabiny, broń ręczną i amunicję. Mężczyzna został aresztowany.

Policjanci 18 lipca zostali wezwani do lecznicy z związku z zagrożeniem atakiem bombowym. Alarm okazał się fałszywy, ale jeden z psów tropiących zaprowadził funkcjonariuszy do niezamkniętej szafki należącej do dyrektora marketingu Reuvena Alonalayoffa (46 l.). W środku czekał prawdziwy arsenał! Znaleziono 11 karabinów, 27 sztuk broni oraz półautomatyczny karabin Kriss Vector.

Policja rozpoczęła poszukiwania mężczyzny, który finalnie został zatrzymany w niedzielę przez Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lotnisku Newark Liberty International Airport. Alonalayoff usłyszał zarzut posiadania broni szturmowej i magazynków o dużej pojemności.

„Niezabezpieczony schowek dla tak dużej liczby broni, zwłaszcza w tej lokalizacji, z pewnością stwarza zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego” – przekazał w oświadczeniu Dennis Miller z policji w Secaucus. Rzecznik szpitala przekazał dziennikowi „Jersey Journal”, że oskarżony stracił pracę.

Nasi Partnerzy polecają