UFO istnieje?! Ważna obietnica PREZYDENTA!

2020-10-13 10:00 zw
W Rosji mieszkają kosmici
Autor: archiwum se.pl

Donald Trump (74 l.) wyśledzi kosmitów! W niedzielę podczas wywiadu w telewizji Fox News prezydent Stanów Zjednoczonych obiecał, że zajmie się całkiem na poważnie kwestią istnienia UFO. Utworzył już nawet specjalnie w tym celu nowy oddział wojska! Padły też ważne słowa na temat katastrofy w Roswell.

Kosmici na celowniku Donalda Trumpa (74 l.)! Prezydent Stanów Zjednoczonych postanowił raz na zawsze rozwiać wątpliwości w kwestii istnienia życia pozaziemskiego. Obietnica padła podczas wywiadu Trumpa w programie Marii Bartiromo w telewizji Fox News. Prowadząca zapytała prezydenta o kwestię utworzenia nowego departamentu w armii, który ma zajmowac się "niewyjaśnionymi zjawiskami powietrznymi". Czy to oznacza, że wojsko zacznie ze szczególną uwagą pochylać się nad zagadnieniem istnienia kosmitów?

Trump... potwierdził! "Sprawdzę to, zajmę się tym porządnie" - powiedział do dziennikarki. Wcześniej prezydent USA sugerował już, że kwestia życia pozaziemskiego nie jest mu obca. Podczas innego prasowego wywiadu w czerwcu tego roku został zapytany o słynną katastrofę w Roswell z 1947 roku. Miało wtedy dojść do rozbicia się na terenie Stanów Zjednoczonych statku kosmitów z załogą. - Nie będę z tobą o tym rozmawiał, ale to bardzo ciekawy temat - mówił wówczas Trump, podsycając ciekawość ufologów.

Kosmici wśród gwiazd | ESKA XD - Hotplota #4

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze