To sąsiad zabił Faye Marie?

2020-02-16 10:30 zw
Żałoba, śmierć, pogrzeb
Autor: Pixabay

Wiadomo, kim był mężczyzna, którego ciało znaleziono nieopodal zwłok Faye Marie Swetlik (+6 l.)! To sąsiad dziewczynki Coby Scott Taylor (+30 l.). Jest łączony przez policję ze śmiercią dziecka. Czy to on był zabójcą i jaki był motyw zbrodni?

Faye Marie Swetlik nie żyje- ta straszna wiadomość w zeszłym tygodniu wstrząsnęła Ameryką. Początkowo policja podawała tylko informację o znalezieniu dwóch ciał – zwłok zaginionego w poniedziałek dziecka oraz pewnego mężczyzny. Teraz wiadomo już coś więcej o tajemniczych wydarzeniach, które rozegrały się w poniedziałkowe popołudnie w Churchill Heights w Karolinie Południowej. Otóż mężczyzna, którego ciało znaleziono niedaleko miejsca odkrycia ciała 6-latki, to sąsiad dziewczynki Coby Scott Taylor (+30 l.).

Mieszkał w domu położonym niespełna sto metrów od miejsca zamieszkania Faye Marie. Wcześniej policja przesłuchiwała tego mężczyznę, a następnie znalazła w jego śmieciach pewną rzecz, która okazała się kluczowa dla śledztwa. Może była to jakaś rzecz należąca do 6-latki? Zwłoki Faye Marie leżały w lesie blisko domu 30-latka, między Churchill Heights and sklepem Napa Auto Parts, a ciało Taylora w jego domu. Dziewczynka w poniedziałek wysiadła z autobusu szkolnego i zniknęła. Rodzice wezwali policję, kiedy do godziny 17 nie dotarła do domu.