To 13-latek dźgnął studentkę

2019-12-15 20:00 sal
To 13-latek dźgnął studentkę
Autor: AP

Przerażające! Policja aresztowała mordercę Tessy Majors (18 l.), studentki Bernard College. Zatrzymany ma zaledwie 13 lat! Chłopak przyznał się do zabójstwa. Zrozpaczona rodzina, ale też koledzy ofiary, wzywają NYPD do wzmocnienia patroli w okolicach uczelni i parku, w pobliżu którego mieszka wielu studentów.

Jak donosi „New York Post”, powołując się na anonimowe źródła, nastolatek został zatrzymany w czwartek w nocy w lobby budynku znajdującego się blisko Morningside Park, gdzie doszło do krwawej napaści na młodą studentkę pierwszego roku Bernard College. Chłopak miał przy sobie nóż. Został zatrzymany za posiadanie broni. Podczas przesłuchania przyznał się do morderstwa. Powiedział śledczym, że wraz z dwoma kolegami chcieli okraść Majors i w czasie szarpaniny doszło do ataku nożem.
Tessa Majors (18 l.), która przybyła studiować do NYC z Virginii, została zaatakowana w okolicach West 116th St w środowy wieczór. Dźgnięto ją w twarz, szyję i ramię. W szpitalu stwierdzono jej zgon.
Mieszkańcy okolic parku i studenci tamtejszych uczelni podczas czuwania przy Bernard College zaapelowali o większą liczbę patroli w okolicy. Przyznali, że nie czują się bezpiecznie. Jak podał „New York Times” od czerwca przy parku napadnięto co najmniej pięć osób.

Najnowsze