Tej parady nie musisz oglądać w TV! Balony wracają na Manhattan!

2021-11-24 14:58
Balony znów opanują Manhattan!
Autor: Dreamstime

Cztery nowe balony, sześć nowych platform i spektakularne występy na żywo przed publicznością. 95. Parada Święta Dziękczynienia w czwartek przejdzie przez Manhattan tak jak w dawnych latach.

Po ubiegłorocznej okrojonej wersji, która tylko w telewizji wyglądała dobrze, Parada na Thangsgiving Day powraca na Manhattan w całej okazałości. Widzowie zobaczą 15 gigantycznych balonów, w tym 4 nowe, m.in. Grogu, czyli Baby Yodę z kultowego serialu „Mandalorian”. W korowodzie 28 platform pojawi się 6 nowych. Do tego dojdzie ponad 30 balonów dziedzictwa amerykańskiej kultury, 10 orkiestr i znani wykonawcy, m.in.: Carrie Underwood,  Kim Petras,  Kristin Chenoweth,  Darren Criss, Busy Philipps, Chris Lane,  Andy Grammer czy  Kelly Rowland.

Parada przejdzie od West 77th Street i Central Park West, przez Central Park West do Columbus Circle, a następnie kieruje się na West 59th Street. Potem 6th Ave do 34th St i zakończy się przed flagowym sklepem Macy's.

Publiczność nie będzie wpuszczana na 6th Avenue od West 34th do West 38th Street, na West 34th Street między Broadwayem i 7th Avenue oraz na Columbus Circle.

Paradę będzie można oglądać na żywo w transmisji na kanale NBC od 9 am do 12 am. Potem wydarzenie będzie retransmitowane.