Tajemnicza kobieta chciała OTRUĆ prezydenta! Grozi jej 25 LAT

2020-09-21 12:30 zw

Już wiadomo, kto chciał otruć prezydenta Stanów Zjednoczonych! FBI błyskawicznie namierzyło nadawcę przesyłki z rycyną, która trafiła do sortowni listów przychodzących do Białego Domu. Zatruty list był zaadresowany do samego Donalda Trumpa (74 l.). Jak się okazało, przesyłkę nadała z Kanady tajemnicza kobieta.

FBI schwytało nadawcę zatrutej przesyłki, która mogła zabić prezydenta Stanów Zjednoczonych! Jak się okazało, kopertę z rycyną nadała tajemnicza kobieta. Przesyłka grozy trafiła do sortowni listów przychodzących do Białego Domu. Kobieta została zatrzymana przez amerykańskie służby. Co nią kierowało? Dlaczego napełniła kopertę rycyną i wysłała ją do Donalda Trumpa? Czy znała go osobiście? Tego FBI jeszcze nie ujawnia. Wiadomo jedynie, że list nadano z Kanady.

Kobieta została zatrzymana na kanadyjsko-amerykańskiej granicy. Usłyszy zarzuty federalne i z całą pewnością nie skończy się na wyroku w zawieszeniu. Mało tego, pocztowa terrorystka może trafić za kraty nawet na 25 lat! Taki wyrok usłyszał bowiem pewien mieszkaniec Missisipi, który dopuścił się identycznego czynu za czasów prezydentury Baracka Obamy. List z rycyną wysłany przez tego człowieka również został w porę przechwycony i nie trafił do rąk głowy państwa.

Super Raport 18.09 (Goście: Jacek Ozdoba - wiceminister klimatu, Solidarna Polska; Marek Sawicki - PSL oraz onkolog prof. Szczylik)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze