Szkolił żony by zabijały policjantów

i

Autor: Policja Szkolił żony by zabijały policjantów

Szkolił żony, by zabijały policjantów

2023-02-03 20:52

Dzień po aresztowaniu byłej gwiazdy kina Nathana Chasinga Horse’a (47 l.) światło dzienne ujrzały przerażające informacje o życiu mężczyzny. Aktor hitu „Tańczący z wilkami” miał uczyć swoich pięć żon używania broni palnej i instruować je, by strzelały do mundurowych.

O szczegółach z życia aktora informuje Associated Press, która uzyskała wgląd w nakaz przeszukania jego domu. Mężczyzna został aresztowany we wtorek w Las Vegas przez oddział SWAT. Śledczy twierdzą, że 47-latek stojący na czele sekty The Circle molestował seksualnie dziewczęta i kobiety oraz poślubił pięć kobiet, w tym nieletnie. Miał też oferować je znajomym za pieniądze. Z nakazu wynika, że gwiazdor uczył swoje żony korzystania z broni, by te strzelały do policjantów, którzy próbowaliby „rozbić ich rodzinę”. W ostateczności miały zażyć „samobójcze pigułki”.

W domu aktora znaleziono ponadto 41 funtów marihuany i grzybów halucynogennych oraz kartę pamięci z wieloma filmami, na których zarejestrowano napaści seksualne. Horse w czwartek miał się pojawić w sądzie.

Nasi Partnerzy polecają