Syn Bidena ma dziecko ze striptizerką

2019-11-29 13:00 zw
Joe Biden
Autor: Benjamin Vess

Afera z sekretnym dzieckiem Huntera Bidena (49 l.) okazała się wierzchołkiem góry lodowej! Piękna blondynka, która urodziła dziecko synowi Joe Bidena (77 l.), to striptizerka z klubu nocnego. Czy przez syna kandydat demokratów może przegrać wybory prezydenckie?

Syn kandydata demokratów na prezydenta USA ma tajemne dziecko, którego się wypierał! Ta afera zaszokowała niedawno Amerykę. Chodzi wszak o Huntera Bidena, tego samego, który jest głównym bohaterem „ukraińskiej afery” mogącej doprowadzić do impeachmentu Donalda Trumpa (73 l.). Ale okazało się, że to wszystko tylko wierzchołek góry lodowej. Lunden Roberts (28 l.), która poprzez badania DNA udowodniła synowi Bidena kłamstwo, to… striptizerka z klubu nocnego poslugująca się pseudonimem Dallas. Jak pisze „Page Six”, ona i Hunter Biden poznali się właśnie wtedy, kiedy ona wiła się półnago na scenie Mpire Club w Waszyngtonie, a on podziwiał jej pląsy jako jeden ze stałych klientów.

Nie poprzestali na tym etapie znajomości, czego efektem była ciąża seksownej Dallas. Romansując z Lunden, Hunter Biden był w dodatku w związku z wdową po własnym bracie. Nawet po narodzinach dziecka długo wypierał się, by miał z nim cokolwiek wspólnego, lecz zbiegły się one w czasie z rozstaniem ze szwagierką. Zdeterminowana kobieta przeprowadziła badania DNA, które niezbicie dowiodły ojcostwa Huntera. Lunden może teraz żądać nie tylko alimentów, ale i ochrony Secret Service dla dziecka z powodu politycznego statusu jego dziadka. Joe Biden będzie wszak głównym rywalem Trumpa w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.

Najnowsze