Lubił obmacywać dziewczynki, nie przepuścił przyjaciółce córki. Sędzia zboczeniec skazany

2020-09-15 14:27 para
55-letni ZBOCZENIEC MOLESTOWAŁ 4-latkę? Dziewczynka przeszła piekło
Autor: pixabay.com/Greyerbaby

Sędzia z Luizjany został skazany za nieobyczajne zachowanie wobec nieletnich dziewcząt. Jedna z nich była najlepszą przyjaciółką jednej z jego córek.

Jeff Perilloux (53 l.) z parafii St. John jest sędzią i ojcem rodziny. Jednak sąd uznał go winnym zboczonych zabaw z małoletnimi dziewczynkami. Nie przepuścił nawet najbliższej przyjaciółce swojej córki.

Przed sądem 15-latka zeznała, że ​​zboczony prawnik popełnił zbrodnie podczas dwóch masaży pleców, w maju i czerwcu 2017 r. Podczas jednego z nich wyciągnął rękę i trzymał dłoń na jej piersi przez około 20 sekund - zeznała.

Inna 14-letnia dziewczynka powiedziała śledczym, że w czerwcu 2017 roku Perilloux wbrew jej woli natarł jej całe ciało kremem przeciwsłonecznym po tym, jak wielokrotnie powtarzała mu, że może to zrobić sama.

Dziewczyna powiedziała też policji, że chwycił jej szorty, trzymając wąż z bieżącą wodą, którym próbował zsunąć jej spodenki.

Jeszcze inna ofiara twierdzi, że rozebrany do slipków sędzia nakładał jej maść na piersi, trzymając tubkę ustami. Dziewczyna miała wtedy 17 lat.

Adwokat sędziego, Jim Williams, który podważał wiarygodność ofiar, powiedział, że skazanie wymagałoby od Perilloux zarejestrowania się jako przestępca seksualny.

- To zniszczy jego życie. Zniszczy jego rodzinę. To zniszczy jego karierę - powiedział.

Perilloux, który został uznany za winnego w tej samej sali sądowej, na której został zaprzysiężony, ma zostać skazany 15 października. PARA

Sędzia Jeff Perilloux (53 l.) napastował nastoletnie dziewczynki

foto St John the Baptist Parish

Najnowsze