Przyznał się w sieci do zabójstwa

i

Autor: Bensalem Police Department

Przyznał się w sieci do zabójstwa. Nastolatek z PA aresztowany

2022-12-01 18:08

Z zimną krwią zabił młodą kobietę, po czym zadzwonił do koleżanki, by pomogła mu ukryć ciało. Na dowód, że nie kłamie, zabójca pokazał zwłoki ofiary... przez czat wideo. Przerażona matka nastolatki, która otrzymała wiadomość, niezwłocznie zgłosiła to na policję. 16-latek z Pensylwanii został aresztowany.

Do koszmaru doszło w Bensalem, PA, w zeszły piątek. Policjanci przekazali, że Joshua Cooper (16 l.) po dokonaniu brutalnej zbrodni zadzwonił do swojej znajomej za pośrednictwem Instagrama i powiedział jej, że właśnie kogoś zamordował. Na potwierdzenie swoich słów obrócił kamerkę i pokazał koleżance zakrwawione nogi martwej kobiety, po czym poprosił o pomoc w pozbyciu się ciała. Matka dziewczyny, do której zwrócił się Cooper, od razu zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała o całym zajściu.

Śledczy niezwłocznie ustalili, że domniemany zabójca mieszka w Top of the Ridge Trailer Park w Bensalem, gdzie chwilę później znaleźli nastolatka, który próbował uciec przed mundurowymi. W łazience domu leżała martwa młoda kobieta z raną postrzałową.

Tego samego dnia Cooper został aresztowany i oskarżony m.in. o zabójstwo i fałszowanie dowodów. Sędzia hrabstwa Bucks Stacy Wertman nie zezwoliła na zwolnienie nastolatka za kaucją. Został on umieszczony w ośrodku wychowawczym Edison Juvenile Detention Centre i ma odpowiadać przed sądem jak dorosły.

Nasi Partnerzy polecają