Przed nami najważniejsza gala roku

i

Autor: Materiały prasowe Przed nami najważniejsza gala roku

Przed Polonią najważniejsza gala roku

2023-09-22 2:27

To już ostatni dzwonek, by zapewnić sobie udział w wyjątkowej gali. W piątek 22 września Polonia bawić się będzie na uroczystym bankiecie 86. Parady Pułaskiego. Na jego uczestników tradycyjnie czeka moc atrakcji.

Przygotowania do tegorocznego 86. polonijnego przemarszu Piątą Aleją idą pełną parą. W najbliższy piątek, na nieco ponad tydzień przed Paradą, przedstawiciele wszystkich kontyngentów spotkają się w sali Venetian w Garfield, NJ, na uroczystej celebracji nadchodzącego święta i Głównego Marszałka Parady Pułaskiego. Tę zaszczytną funkcję piastuje w tym roku reprezentujący New Jersey Franciszek Piwowarczyk, wicekomendant policji w Irvington, NJ.

Marszałek nie będzie jedynym bohaterem uroczystości. Podczas biało-czerwonej gali zaprezentują się marszałkowie i Miss Polonie wszystkich kontyngentów, które 1 października przejdą Piątą Aleją. Imprezę, której początek planowany jest na godz. 6.30 pm uświetni Simone Band, a gościem specjalnym będzie Sławomir. Bilety do nabycia u Jadwigi Kopala (tel. 908 764 7810) lub Aleksandry (tel: 973 699 4035). Więcej informacji na www.pulaskiparade.org.

Nasi Partnerzy polecają