Polonia gra z Orkiestrą

i

Autor: archiwum prywatne

Polonia gra z Orkiestrą!

2023-01-28 15:46

Wschodnie wybrzeże gra z WOŚP! W weekend Polonia będzie mogła zaszaleć na 31. Wielkim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trenton, NJ. Zarażający energią i zapałem do pomagania lokalny sztab zapewni wyśmienitą zabawę towarzyszącą tegorocznej zbiórce na rzecz walki z sepsą.

WOŚP w New Jersey zagra podobnie jak w ubiegłym roku w sali Ambassador przy 610 New York Avenue w Trenton. Nad przebiegiem finału czuwać będzie Zbyszek Mystkowski, szef sztabu w Trenton, NJ, a niedzielną imprezę poprowadzi Marcin Malowski. Na gości czeka moc atrakcji. W godz. 12–9.30 pm będzie można podziwiać Zespół dziecięcy MAKI, pokaz magii w wykonaniu Mr. Magico, popisy Szalonego Naukowca, show Fire&Ice, występ skrzypka z Fiddlers Dream Production, taniec brzucha w wykonaniu Yuliyi oraz PKM Polish Folk Dance Ensemble z Filadelfii, PA. Nie zabraknie też lokalnej policji i K9 oraz strażaków. Pojawią się też konie i kucyki, a o pieczyste zadba polski klub motocyklowy Polish Legion. – Gwarantujemy uśmiech i super klimat przez cały dzień! Będzie się działo, oj, będzie się działo – zapraszają organizatorzy.

Nieodzowną częścią finału będą licytacje. Nabyć będzie można m.in. niemal 30 dzieł przygotowanych przez Ryszarda Drucha (71 l.), artystę plastyka z Trenton, NJ, który prowadzi Druch Studio Gallery. Będą też obrazy Ewy Zeller i Jolanty Wolskiej oraz mnóstwo gadżetów, m.in. szydełkowe cuda Beaty Siedlewski i jej córki.

Niedzielny finał poprzedzi koncert w sali Ambasador. W sobotę o godz. 7 pm na zaproszenie sztabu w Trenton i Polish Legion zagrają tam Rose Crack, Sova, Dzieci PRL-u i Ana VanLeer. Imprezie towarzyszyć będzie jedna z wielu zbiórek organizowanych przez sztab w ostatnich dniach. Podczas jednej z nich – kiermaszu słodkości przygotowanych przez uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół Polskiej Szkoły Ogniwo w Morrisville, PA, zebrano $4500.

Program finału w Trenton znaleźć można na Facebooku WOŚP Trenton NJ.

Nasi Partnerzy polecają