Poćwiartowała rodziców i wyrzuciła do śmieci

i

Autor: POLICJA

49-latka poćwiartowała rodziców i wyrzuciła do śmieci

2023-01-22 21:59

Sceny jak z horroru rozegrały się w hrabstwie Montgomery w Pensylwanii. 49-letnia kobieta miała zabić swoich rodziców i przed kilka kolejnych dni ciąć ich ciała piłą łańcuchową. Zwłoki starszej pary finalnie trafiły do śmieci.

Zdaniem śledczych za krwawym zabójstwem stoi Verity Beck (49 l.), córka Reida (+73 l.) i Miriam Beck (+72 l.). Do koszmarnego odkrycia doszło ok. godz. 10.30 pm we wtorek w domu przy Beverly Road w Jenkintown, PA. Policjantów wezwał brat 49-latki, który nie widział rodziców od 7 stycznia. Gdy przybył do rodzinnego domu zobaczył ciało przykryte zakrwawionym prześcieradłem. Bezskutecznie namawiał siostrę, by wezwała policję, po czym sam zadzwonił pod 911.

- Zarówno Reid, jak i Miriam zostali znalezieni w różnych stadiach rozczłonkowania – przekazał na środowej konferencji prasowej prokurator okręgowy hrabstwa Montgomery Kevin R. Steele. Jak ustalili śledczy, kobieta poćwiartowała ciała rodziców piłą łańcuchową, a ich fragmenty włożyła do worków na śmieci i do pojemników na odpady. Autopsja wykazała, że oboje zostali zabici strzałami w tył głowy.

Policja ma dowody na to, że 49-latka próbowała włamać się do domowego sejfu. Zabezpieczono też trzy sztuki broni. Kobieta została oskarżona o morderstwa pierwszego i trzeciego stopnia, a sędzia nie zgodził się na wyznaczenie kaucji.

Nasi Partnerzy polecają