Pędził i wjechał w sklep

i

Autor: AP

Pędził i wjechał w sklep

2022-11-23 18:02

Policjanci wciąż ustalają, czy koszmar w Hingham, MA, był nieszczęśliwym wypadkiem, czy zaplanowanym działaniem. Kierowca SUV-a rozbił się o frontowe okno sklepu Apple. Jedna osoba straciła życie, a 19 zostało rannych.

Do tragedii doszło ok. godz. 10.45 am w poniedziałek. To wtedy samochód marki Toyota uderzył z impetem w witrynę, rozbijając ją w drobny mak. Kevin Bradley (†65 l.) z New Jersey zginął na miejscu zdarzenia. „Jesteśmy zdruzgotani szokującymi wydarzeniami w sklepie Apple przy Derby Street. W tragiczny sposób straciliśmy fachowca, który znajdował się na miejscu, wspierając budowę w sklepie” – przekazała firma w oświadczeniu.

Prokurator okręgowy Timothy Cruz poinformował, że śledztwo jest w toku. Dzień po tragedii ogłosił, że domniemanym sprawcą jest Bradley Rein (53 l.). Mężczyzna we wtorek został oskarżony o lekkomyślne zabójstwo. Nie przyznał się do winy, twierdząc, że to był wypadek. Z ustaleń gazety „Daily Mail” wynika, że Rein był już aresztowany za jazdę po pijanemu w Vermoncie.

Nasi Partnerzy polecają