Para z New Jersey w areszcie. Ukradli szczeniaczki za $5 tys.

2020-03-25 0:00 sal
Ukradli psiaki za $5 tys.
Autor: Policja Ukradli psiaki za $5 tys.

Szalejący wirus nie powstrzymuje złodziei. Policja aresztowała parę z New Jersey, która ukradła sześć szczeniaczków z hodowli w Pensylwanii. Wartość psiaków to około 5 tys. dol.

Właściciel znajdującej się w Pensylwanii hodowli zaalarmował policję, twierdząc, że dwie osoby, które wcześniej go odwiedziły, chcą wedrzeć na jego posesję i najprawdopodobniej skradły szczeniaki hodowane na sprzedaż. Na miejscu oficerowie zastali Jennifer Goldthwaite (41 l.) w samochodzie zaparkowanym przed posiadłością hodowcy. Jej partner, Christopher Gordon (20 l.) szedł w kierunku pojazdu. Podczas konfrontacji, właściciel zeznał, że mężczyzna i kobieta byli wcześniej u niego i oglądali szczeniaki. Po przeszukaniu samochodu okazało się, że w kartonie na tylnym siedzeniu znajduje się sześć psiaków rasy golden retriever. Goldthwaithe twierdziła, że szczeniaki należą do niej. Policja potwierdziła jednak u hodowcy, że to nie prawda.
Para z Flemington, NJ, usłyszała zarzuty włamania i kradzieży. Zezwolono im na opuszczenie aresztu po zagwarantowaniu 25 tys. dol. kaucji. W sądzie mają się stawić 17 kwietnia.

Najnowsze