Wyjątkowe oświadczyny! Urzędniczka z NYC zaręczyła się na Met Gala

2022-05-04 21:48

Do Met Gala, jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez roku, gwiazdy szykują się miesiącami. W tym roku show skradła Kim Kardashian (42 l.), bo takiej kreacji, jak ona nie miał nikt - celebrytka wcisnęła się w kultową sukienkę samej Marilyn Monroe. Wydarzeniem wieczoru, były jednak oświadczyny na słynnych schodach Metropolitan Museum of Art.

Dla szefowej departamentu kultury NYC Laurie Cumbo (47 l.) tegoroczna Met Gala zapewne będzie jedną z bardziej pamiętnych. Na przykrytych czerwonym dywanem schodach Met towarzyszący jej partner, były kandydat do zgromadzenia Bobby Digi Olisa, ukląkł i z pierścionkiem w dłoni poprosił ją o rękę. Gdy powiedziała tak, tłum dziennikarzy i gwiazd, które przerwały wywiady, nagrodził narzeczonych gromkimi oklaskami.

Drugą sensacją wieczoru okazała się Kim Kardashian, która zdeklasowała konkurencję swoją stylizacją. Na najważniejszą w świecie mody nowojorską galę połączoną ze zbiórką funduszy na rzecz Instytutu Kostiumów Met, celebrytka wcisnęła się w słynną, wartą 5 mld dol. suknię Marylin Monroe. Dosłownie, bo żeby zmieścić się w kreację, w której legendarna seksbomba w 1962 r. składała słynne urodzinowe życzenia prezydentowi Johnowi F. Kennedy'emu, musiała schudnąć siedem kilogramów. Kreację gwiazdy wypożyczyła z muzeum w Orlando na Florydzie.