Ochroniarz zapobiegł strzelaninie

i

Autor: Policja Ochroniarz zapobiegł strzelaninie

Ochroniarz zapobiegł strzelaninie

2023-03-24 20:19

Miał na twarzy maskę diabła, a w ręku pistolet, z którym próbował wejść do pełnego ludzi klubu na Florydzie. Powstrzymał go czujny ochroniarz, który zdaniem policji, zapobiegł masowej strzelaninie.

Do zakończonego aresztowaniem, zamiast tragedią, incydentu doszło w niedzielę około 1.15 am przed klubem ze striptizem Mons Venus w Tampie, FL. Michael Rudman (44 l.) pewnym krokiem minął ochroniarza i zdołał chwycić za klamkę drzwi do klubu, gdy został złapany za rękę przez ochroniarza. Manny Resto (55 l.), były zapaśnik, zdołał wyszarpać mężczyźnie broń, ale choć w niego wycelował, ten ruszył na niego. Doszło do szarpaniny, podczas której szczęśliwie zdołał ze współpracownikami obezwładnić napastnika.

Policja, która zatrzymała 44-latka, znalazła przy nim dwa dodatkowe magazynki z nabojami. W jego aucie leżało z kolei dziewięć noży. Rudman, oskarżany wcześniej o przemoc domową i napaści oraz objęty nakazem ochrony w związku ze stanem psychicznym, trafił do aresztu z zarzutami napaści z użyciem broni.

Nasi Partnerzy polecają