Medalowa niedziela polonijnych sportowców

Autor: Facebook

2024-07-23 2:23

Mimo, że mordercze upały dają mieszkańcom Chicago nieźle w kość, polonijni sportowcy nie zwalniają tempa. Biegacze z klubu działającego przy Extreme Dziubek Fitness w Bridgeview, IL, trenujący pod okiem Grzegorza Dziubka, wzięli udział w zawodach Rock River Multisport's Screw City Duathlon. I mogą cieszyć się z sukcesu!

To był udany weekend dla polonijnych sportowców. W RockRider Multisports Screw City Duathlon, który odbył się 21 lipca w Loves Park, IL, na przedmieściach Chicago, zawodnicy musieli przejechać na rowerze 14 mil oraz przejść lub przebiec w sumie 4 mile.

- Za nami kolejna, sportowa niedziela zakończona sukcesem. Brawo dla wszystkich startujących za zaciętą rywalizację na trasie zawodów. Daliście z siebie wszystko - powiedział Grzegorz Dziubek po zakończeniu rywalizacji. Miał powody do radości, bo jego podopieczni spisali się na medal.

Marysia J. Cudzich zajęła 2. miejsce w kategorii wiekowej od 50 do 54 lat, Grzegorz Dziubek zajął 3. miejsce w klasyfikacji ogólnej, drużynowo Adam Żyworonek i Dariusz Kasperek zajęli 1. miejsce a Władek Czernik i Halina Kaminski - Czernik 2. miejsce. Na brawa zasłużył sobie także 14-letni Sebastian Szymczak, najmłodszy zawodnik Extreme Dziubek Fitness, który w kategorii wiekowej od 14-19 lat zajął 5. miejsce.