Matka GWAŁCIŁA i torturowała córkę! Dostała 700 lat więzienia

2020-10-09 12:00 zw

Zbrodnie tej kobiety poraziły nawet najbardziej doświadczonych śledczych! Lisa Marie Lesher (41 l.) ze stanu Georgia latami gwałciła i torturowała własną córkę oraz drugą dziewczynkę, swoją pasierbicę. W gwałtach brał udział także mąż kobiety. 41-latka usłyszała wyrok 700 lat więzienia.

Ta niepozornie wyglądająca kobieta to prawdziwy Joseph Fritzl w spódnicy! W Stanach Zjednoczonych właśnie zakończył się proces jednej z najbardziej obrzydliwych przestępczyń w dziejach USA. Aresztowana w 2017 roku Lisa Marie Lesher (41 l.) z Carrollton ze stanu Georgia latami gwałciła i torturowała własną córkę oraz drugą dziewczynkę, swoją pasierbicę. Nie jest jasne, ile lat miały dziewczynki, gdy były wykorzystywane, ale po raz pierwszy badano sprawę jeszcze w 2007 roku, wiec z pewnością były nieletnie.

W gwałtach brał udział także mąż kobiety, Michael Lesher. Mężczyzna został wcześniej skazany na 438 lat pozbawienia wolności, 41-latka dostała aż 700 lat. Na policyjnych zdjęciach zrobionych po zatrzymaniu kobieta śmiała się wesoło do obiektywu. Osobne śledztwo ma wyjaśnić, dlaczego w 2007 roku służby zbagatelizowały sprawę i czemu nie postawiono wówczas zarzutów gwałcicielom.

Wieś broniła szajki pedofilów, teraz usłyszeli wyroki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze