Koszmar na Brooklynie! Rozjechał kobietę na oczach uczniów

2021-05-03 16:17 MOD

Groza na Brooklynie. Na oczach dzieci, kierowców i przechodniów młody mężczyzna celowo potrącił samochodem 44-latkę kierującą miejskim autobusem. Dosłownie przejechał po kobiecie, po czym uciekł. Poturbowana ofiara jest w stanie krytycznym, a policja, która ujawniła nagranie z tej makabry, szuka zwyrodnialca.

Do tego koszmaru doszło w piątkowe popołudnie po 5 pm u zbiegu Hinsdale Street i Linden Boulevard w East New York. Na nagraniach z kamer monitoringu widać stojący na światłach szkolny autobus, za którego kierownicą siedziała Camella Gainey (44 l.). Nagle z szarego subaru stojącego za pojazdem wysiadł młody kierowca. Podszedł do kabiny autobusu i po chwili wrócił do auta. Chwilę później w stronę osobówki ruszyła 44-latka. Na filmie widać, że trzyma w ręku telefon, którym robi zdjęcie kierowcy. W tej chwili ten rusza z miejsca wprost w stojącą na ulicy kobietę. Powalona przez auto 44-latka dostaje się pod koła, a kierowca jak gdyby nigdy nic odjeżdża.

– Mężczyzna podszedł do autobusu. Wygląda na to, że zbił szybę. Ona wyszła zrobić zdjęcie, a on ją przejechał – przekazała w sobotę NYPD. Policjanci zapewnili, że uczestnicy zajścia się nie znali. Ujawnili też, że Gainey jest w stanie krytycznym, ale stabilnym w Brookdale Hospital.

Policjanci szukają kierowcy. Mają jego rysopis i numery nowojorskich tablic rejestracyjnych JKE-6813. Proszą osoby, które znają jego miejsce pobytu, o telefon pod nr 1-800-577-TIPS (8477). Za pomoc w jego ujęciu czeka 2500 dol. nagrody. 

Najnowsze