Kokainowy kot rozczulił Amerykę

i

Autor: CAC

Kokainowy kot rozczulił Amerykę

2023-03-12 16:39

Lecznica Cincinnati Animal CARE robi furorę w sieci. Pod ich skrzydła trafił duży serwal, który uciekł od swojego nieodpowiedzialnego właściciela. Jak się szybko okazało afrykański dziki kot… był pod wpływem kokainy.

Kot trafił do schroniska pod koniec stycznia po tym, jak wypatrzono go na drzewie w hrabstwie Hamilton w Ohio. Chwilę wcześniej wyskoczył przez okno z samochodu właściciela, którego do kontroli drogowej zatrzymała policja. Kot został przewieziony do lecznicy ze złamaną nogą. Tam, po badaniach, wyszło na jaw, że był pod wpływem narkotyków. Drapieżnik, któremu nadano imię Amiry, za sprawą internautów zyskał miano „kokainowego kota”. Teraz cały i zdrowi trafił pod opiekę Cincinnati Zoo.

Posiadanie serwali, które mogą ważyć nawet 40 funtów, jest nielegalne w Ohio. Eksperci przypominają, że dzikie zwierzęta nie powinny być traktowane jako pupile. - Możesz zaoszczędzić masę pieniędzy i adoptować świetnego kota domowego w lokalnym schronisku – powiedział pracownik lecznicy Ray Anderson.

Nasi Partnerzy polecają