Nie ma winnego zalewu imigrantów

i

Autor: facebook

Nie ma winnego zalewu imigrantów

2022-09-28 18:11

Już około 13600 imigrantów przybyło do NYC. I choć Eric Adams (62 l.) uważa, że głównym winowajcą kryzysu jest gubernator Teksasu, Greg Abbott (65 l.) potwierdził, że „jedynie” 2700 azylantów zostało wysłanych za jego pośrednictwem do Nowego Jorku. Tymczasem liczba imigrantów przybyłych z teksańskiego El Paso rządzącego przez burmistrza Oscara Leesera (64 l.) wynosi... 4230 osób.

W ciągu ostatnich miesięcy Adams wielokrotnie powtarzał, że Abbott wykorzystuje imigrantów jako „polityczne pionki” i to przede wszystkim on jest odpowiedzialny za kryzys humanitarny. – Niewyobrażalne, co robi gubernator Teksasu – mówił burmistrz w sierpniu na manhattańskim dworcu autobusowym. W weekendowym wywiadzie z Alem Sharptonem (68 l.) Adams potwierdził jednak, że liczba podana przez Abbotta jest prawdziwa, ale po raz kolejny zarzucił gubernatorowi brak chęci do współpracy. – Zmuszają ludzi do wsiadania do autobusów (…) przez 45 godzin bez wystarczającego prowiantu, wody, toalet i opieki medycznej – przekazał.

Adams ponownie stwierdził również, że cieszy się, że współpraca z burmistrzem El Paso przebiega zupełnie odwrotnie i politycy wzajemnie koordynują przyjazdy imigrantów. Leeser potwierdził, że w porozumieniu z burmistrzem wysłał do NYC aż 4230 osób, czyli znacznie więcej niż sam Abbott.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany