Iran oskarża USA o stworzenie KORONAWIRUSA!

2020-03-23 10:30 zw
Koronawirus w Iranie
Autor: AP

Szokujące oskarżenia irańskich władz! Ali Chamenei (81 l.) stwierdził, że to Stany Zjednoczone wymyśliły wirusa, który zaatakował jego kraj. Uważa, że amerykańskie władze stworzyły "specjalną wersję" Covid-19, by zniszczyć Iran, który naraził się USA swoimi planami rozwoju potencjału nuklearnego.

Czy To Stany Zjednoczone stworzyły koronawirusa? Według "Independent" tak publicznie powiedział najwyższy przywódca irański. Ali Chamenei (81 l.) stwierdził, że amerykańskie władze stworzyły "specjalną wersję" Covid-19, by zniszczyć Iran. Wcześniej władze w Teheranie odrzuciły pomoc w walce z wirusem, jaką zaoferowały właśnie Stany Zjednoczone. Jednocześnie Iran stwierdził, że sankcje utrudniają walkę z Covid-19.

Iran należy do krajów najbardziej zaatakowanych przez koronawirusa. Oficalnie potwierdzono tam 21638 przypadków zachorowań, a zmarło 1685 osób. Jak przekazali "Super Expressowi" Polacy wracający z Iranu dwa tygodnie temu, ulice w Teheranie aż huczą jednak od plotek o zdecydowanym zaniżaniu danych o ofiarach przez irańskie władze. Po sieci krąży też satelitarne zdjęcie kilku wielkich masowych grobów kopanych w Iranie z myślą o chowaniu dużych ilości zwłok zmarłych na chińską zarazę.

Czy myjesz ręce dokładnie? Ten film Cię uświadomi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze