Harry i Meghan zamieszkają w Hollywood

2020-01-14 13:00 zw

Najnowsze elektryzujące plotki o Meghan Markle (39 l.) i księciu Harrym (36 l.)! Według przyjaciół książęcej pary ich szokująca ucieczka z rodziny królewskiej ma swoje drugie dno. Otóż księżna ma pewien sekretny plan, dzięki któremu wróci do ukochanego aktorstwa. Ale czy książę Harry odnajdzie się w świecie hollywoodzkiego blichtru?..

„Oni chcą mieć ciastko i zjeść ciastko!” - tak oburzeni doradcy brytyjskiej królowej anonimowo mówili brytyjskiej prasie, kiedy pytano ich o ostatnie wydarzenia związane z książętami Sussex. Przypomnijmy – w zeszły czwartek Meghan Markle i książę Harry niespodziewanie ogłosili na swoim Instagramowym profilu, że „rezygnują z bycia wysokimi rangą członkami rodziny królewskiej” i chcą „pracować nad tym, by stać się finansowo niezależnymi, jednocześnie kontynuując wsparcie Jej Wysokości”. Innymi słowy – chcą uciec z okowów sztywnego życia w pałacu, ale nie do końca. Jak zamierzają spędzić resztę życia i zarabiać na luksusy, bez których z pewnością nie wyobrażają sobie funkcjonowania?

Książęca para oficjalnie ogłosiła, że będzie dzielić swój czas między Wielką Brytanią a Ameryką Północną. Ale to wiąże się z niemałymi komplikacjami, zwłaszcza podatkowymi, nie wspominając o tym, jak wielki „ślad węglowy” zostawiłaby ekologiczna aktywistka Meghan latając raz po raz tam i z powrotem. Może więc tak naprawdę na Wyspach będą bywać okazjonalnie? Początkowo plotkowano, że zamieszkają w Kanadzie na wyspie Vancouver, gdzie spędzili ostatnie Święta. Potem była mowa o Toronto. Ale przyjaciele pary donieśli „Daily Mail”, że „prawdziwym marzeniem” księżnej jest zamieszkanie w Los Angeles. Jako że z zawodu jest aktorką, wybierze zapewne Hollywood, by móc niby nigdy nic grać w filmach, choć jako „wysoka rangą” księżna nie mogła sobie na to w żadnych razie pozwolić, jako że stałoby to w zdecydowanej sprzeczności z dworską etykietą. Postanowiła więc skończyć z etykietą.

Pierwszy angaż już zdobyła – będzie lektorką u Disneya. Ale znając ambicje Meghan, śni ona o rolach u największych reżyserów i o Oscarze. Ciekawe, czy w tym świecie znajdzie się miejsce dla księcia Harry’ego? A może nie odnajdzie się on nigdy w świecie w hollywoodzkiego blichtru i związek z Meghan zawiśnie na włosku?! Jedno jest pewne – jedna z najgorętszych par świata może niebawem zamieszkać w Stanach Zjednoczonych i to na długie lata.

Najnowsze