Okładka SE NY

i

Autor: archiwum prywatne

Gdzie kupić Super Express w USA

2019-05-28 17:31

GDZIE kupić SUPER EXPRESS w USA? Super Express od lat służy amerykańskiej Polonii, dostarczając informacji na temat bieżących wydarzeń w USA, w Polsce i na świecie. SUPER EXPRESS można kupić nie tylko w metropolii nowojorskiej i aglomeracji chicagowskiej. Codzienne wydania gazety dostępne są w wielu punktach w USA. Sprawdź, gdzie kupić SUPER EXPRESS w USA.

GDZIE kupić SUPER EXPRESS w USA? Wydania Super Express Polish American Daily New York ukazują się codziennie, dostarczając na bieżąco wiadomości lokalnych z metropolii i całego USA. Raz w tygodniu ukazuje się też Super Express Polish American Weekly Chicago. Warto więc wiedzieć, GDZIE kupić Super Express w USA, by zyskać też dostęp do najświeższych wiadomości z Polski, najciekawszych informacji ze świata, z życia gwiazd oraz sportu. W każdym wydaniu Super Express USA znaleźć można też sporą porcję rozrywki i ogłoszenia drobne z namiarami na polonijne biznesy. W weekendy razem z gazetą SUPER EXPRESS kupić można extra dodatki z poradami, programem telewizyjnym i przepisami kucharskimi.

GDZIE kupić SUPER EXPRESS w USA? Nasza sieć dystrybucji obejmuje niemal każdą dzielnicę Nowego Jorku. Docieramy tez do setek lokalizacji na terenie New Jersey, Connecticut, Massachusetts po Filadelfię w Pensylwanii. Super Express kupić można też w Chicago i aglomeracji chicagowskiej.

Sprawdź w swoim pobliskim sklepie, polskich delikatesach, a nawet na stacji benzynowej, GDZIE KUPIĆ SUPER EXPRESS USA. Jeśli są w nim etniczne gazety, a Super Expressu nie ma, możesz sprawić, by się tam znalazł. Najczęściej wystarczy poprosić sprzedawcę, aby zamówił Super Express Polish American Daily u swojego dostawcy gazet. Możesz też skontaktować się z nami wysyłając do nas e-mail na adres darekp@seusa.info lub dzwoniąc pod numer (212) 227-5800 w godzinach 9-17.

Nasi Partnerzy polecają